Цей молодий творчий колектив розпочав свою діяльність 2015 року. Він об’єднав професійних артистів, які пропагують власні ідеї розвитку музичного мистецтва крізь призму синтезу сучасного бачення та закономірностей класичного погляду на мистецтво загалом.
Пріоритетне завдання колективу — створення культурно-суспільного осередку талановитої молоді для задоволення потреб творчої самореалізації засобами мистецького дослідження і аналізу та виконавської практики. Його заснували, аби нести українську культуру в світ, зокрема народно-пісенну творчість та зразки світової музичної спадщини.
Кожна творча особистість колективу — універсальна людина, яка віддана мистецтву і займає певну нішу в житті проекту. Артисти — синтез південної, східної, північної, центральної та західної України.
Олег Малик — директор та режисер проекту, оперний співак, поет, актор. Член творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”. Це людина, яка у 28 років усвідомила, що музика — її покликання. Він вивчає стильові закономірності розвитку українського мелосу, грає на багатьох музичних інструментах. Прагне нести нашу культуру у світ, аби нас — українців — упізнавали завдяки чудовій етноісторії.
Серед виконавців Musica dal vivo — Ukraine Катерина Малик — художній керівник, Pr-менеджер проекту, співачка, композитор. Катерина Іващенко вправно поєднує кілька стилів співу. Наталка Ягодинець поєднує оперний спів із грою на бандурі. Ольга Дорощук — талановита оперна співачка та актриса. Олександр Скрипченко – актор і ведучий, він закликає всіх любити свою культуру, свою мову та звичаї. Ангел Георгієв — оперний співак. Діедонне Нгелека — уродженець Конго (Африка). Він приїхав в Україну майже 10 років тому. Для нього це друга Батьківщина. Митець знає українську мову краще, ніж деякі громадяни нашої країни. Наталія Шкіра — пише патріотичну поезію та інтимну лірику. Катерина Телюк — креативна артистка оригінального жанру. Соломія Пеца-Ославська — піаністка. Даная Саулко — керівник шоу-балету “Вольтаж”.
Півроку тому в засновників проекту Олега та Катерини Маликів виникла ідея втілити всі свої творчі задуми в авторський патріотичний мюзикл “Український вимір”. Олег написав лібрето, а Катерина — музику. А натхненниками цього задуму стали їхні діти. Мюзикл не розважальний, як більшість творів цього жанру. В основі сюжету — дві лінії, які уособлюють життя та смерть.
Хлопець заручається з коханою дівчиною, а незабаром йде на війну та гине. На сцені лунають монологи з живим звучанням різноманітних інструментів, українські народні пісні в обробках відомих композиторів та авторському аранжуванні артистів колективу, танці та авторські пісні.
Прем’єра мюзиклу “Український вимір” відбулася у Вінниці 24 січня до Дня Соборності України і мала великий успіх.

Інформація "Слово Просвіти"

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART