Єнчий світ та SteZaK duo

Оксана Кузів - уродженка міста Бурштин, живе і працює в Івано-Франківську. Закінчила Львівський державний  університет ім. І. Франка за спеціальністю «викладач української мови та літератури». Працювала літературним редактором у газеті «Салон-плюс», коректором в обласних газетах «Івано-Франківський оглядач» та «Вечірній Івано-Франківськ», кореспондентом у Богородчанському часописі «Слово народу». Член Національної спілки журналістів України.

Письменниця  дебютувала у літературі в 2014 році  з прозовою книжкою «Адамцьо», яка стала «Книжкою року у молоді Прикарпаття-2014».

Презентована нова книга «Єнчий світ» видана Львівською літературною аґенцією «Піраміда», і є унікальною не тільки тим, що об'єднала в собі 2 повісті, 16 новел, 1 моновиставу та одну дитячу п'єсу, а й тим, що над її створенням працювала вся творча сім'я Кузівих: на обкладинці - картина чоловіка Богдана, ілюстрації і форзаци - картини сина Ореста.

«Єнчий світ»- світ невигаданих історій, проза життя, яка вістрям впилася мені в груди і залишила глибокий слід. Я зазирнула у ту прірву людських доль, у ті мегасвіти, де любов і ненависть - на краєчку леза, де щастя і віра - на кінчику довіри, де біль і надія такі бездонні, у котрих можна втопитися і воскреснути...»- так каже Оксана Кузів про свою нову книгу, вже сьому.  

Зустріч пройшла у надзвичайно теплій та невимушеній атмосфері, авторка  цікаво, емоційно  розповіла про твори, які увійшли до її нової книжки, а також зачитала кілька новел.

Подякувати Оксані Кузів за її нове видання прийшли шанувальники її творчості, друзі, рідні. Цікавий музичний сувенір пролунав від київських друзів, дуету "SteZak" від Київського музичного проекту "Musica dal vivo Ukraine" - Олега і Катерини Маликів, а також кандидата мистецтвознавства, викладача музичної школи №1 ім. М. Лисенка Зоряни Валіхновської. 

НІЕЗ "Переяслав" збирає друзів, саме восени музей під відкритим небом двічі збирає українців на "Переяславський ярмарок" та Свято Покрови та День українського козацтва. Цього року ведучими "Переяславського ярмарку" були подружжя Маликів, які презентували гімн-пісню - присвячену музею на слова АПетруні, а також виконували запальні пісні із танцями з гостями та учасниками фестивалю. А на Свято Покрови своєю красою та авторськими піснями всіх зачаровувала Тетяна Підгурська. Також восени Олег та Катерина Малики привітали Богдану Стефанюк із презентаціє нової збірки її віршів.

Цікавою стала співпраця Олега Малика із Тернопільською філармонією. А саме ряд концертів нашою країною. А в грудні Теернопільська філармонія відзначила свій 80-річний ювілей святковою програмою.

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART