Gestern war ein unglaubliches Konzert. Dieses Konzert haben wir für Deutsche organisiert. Schade, dass wegen Corona mehrere Menschen nicht kommen konnten. Volontariat - das ist eine interessante Arbeit. Die Leute arbeiten und unterstützen alle anderen Menschen. Wir haben uns sehr gefreut, dass wir gestern Energie austauschen konnten. Musik - behandelt unsere Seele. Als wir nach Deutschland gekommen sind, waren das die Leute, die uns (den allen ukrainierinnen) zuerst geholfen haben. Vielen Dank für Ihre Geduld und heutiges Herz. Sie sind sehr nett. Nach dem Konzert redeten wir noch lange miteinander, das war eine warme Unterhaltung. Gestern waren unsere Kinder dabei, die auch große Lust hatten, mit auf der Bühne ein bisschen zu stehen. Das war eine lebendige, typischen Situation.
Ich möchte sowohl Volontariat als auch unseres tolles Team bedanken. Torsten und Amelie Papke - ihr seid faszinierende Familie, seit fast 2 Jahren unterstützt ihr alle unsere Ideen und immer seid mit uns. Wir lieben euch sehr. Taisiia, Jose, Wojciech - Taisiia Herasymchuk Jose Villalba Wojciech Rose sie sind mit uns erst seit 4 Monaten und uns haben ein Zweck vereinigt - schenken unsere tolle Musik für alle Zuschauerinnen. Aurika Lusta Аурика Лу vielen Dank für deine zarte Seele, wenn ich sage: "hast du Lust..... immer höre ich deine Antwort.... ich bin immer dafür"... Danke dir für dein gestriges Geschenk für alle Zuschauerinnen( eigene Postkarten). Du hast großartige Arbeit gemacht (60 Poskarten). Und Jose Danke dir für deine Arrangements für mehrere Müsikstücke.🫶🙏🥰
 
 
Вчора відбувся вечір подяки від нашого колективу для Волонтерів міста Юдем! Ці Люди перші, які зустріли всіх українців у 2022 році. Вони надавали безліч допомоги, допомагали психологічно, підтримували та надавали допомогу в абсолютно всіх життєвих питаннях. Ми вдячні, безумовно, всім громадянам Німеччини, але особливо й тим, хто в нашій команді. Родина Папке ( Торстен та Амелія) вони з нами вже майже 2 роки, завжди з ентузіазмом та шаленим запалом беруть участь у всіх благодійних заходах, Таїсія, Хосе та Войчек ( українка, колумбієць та поляк) з нами 4 місяці, але вони разом виконують спільну мету - разом показувати нашу культурну ідентичність, нашу творчість та обмінюватися енергією мистецтва та музики. Ауріка - людина, яка завжди допомагає в найекстрімальніших умовах. Вчора вона подарувала кожному волонтеру частинку своєю душі, у вигляді власноруч зроблених Листівок з двома словами "DANKE" i "ДЯКУЄМО". Перше, що зробили наші глядачі, працювали над вимовою української версії. На що ми їм сказали, що якщо будуть працювати ми їм надамо сертифікат Б1 з української)))) 🫶🥰
Гарного всім Дня!
Музика епохи бароко - емоційний стан непередбачений!
Зазвичай, існує думка, що музика бароко вона спокійна, врівноважена!
Я би не поспішала з такою думкою. За весь час навчання в музичній академії, потім вивчаючи цей музичний стиль в подальшому, все більше переконуюсь наскільки точно та збалансовано підходили до написання музики композитори тої епохи.
Алессандро Скарлатті - композитор, який посіяв зерно в музичному мистецтві, яке оживило колорит арій того часу. Зараз до музики бароко звертаються дедалі більше виконавців. З'являється багато досліджень. Справжня музика. Музика, яка виховує покоління! Музика, яка має лунати у кожному домі. Музика, яка вчить нас любити цей світ. Музика, яка мотивує.
Сучасний світ настільки "зашлакований" поп-мистецтвом, що на жаль опера у неосвіченої людини викликає сміх, а насправді опера та виконавське мистецтво, як прийнято казати, класичної музики, воно розвиває людину у різних напрямках.
Коли ми вже з Олегом робили монтаж, перша думка від Олега: " певно всі, будуть асоціювати це з Graf Dracula та Хелловін"...
Дуже сподіваємось, такої думки не буде☺️
Темні кольори насичено чорного тону, це той стан, сценічної атмосфери того часу. Коли зароджувався жанр опери все було стримано, лише голос, інструменти і атмосфера внутрішнього комфорту та балансу з самим собою, вже потім, почали робити з Оперою - культ пишності та грандіозності!
ДРУЗІ, СЛУХАЙТЕ КЛАСИЧНЕ! ВІДЧУВАЙТЕ МУЗИКУ - ВОНА ЗДАТНА ЛІКУВАТИ, ВОНА ЗДАТНА ВВОДИТИ В СТАН ГІПНОЗУ! ВОНА КРАДЕТЬСЯ У ВАШУ ПІДСВІДОМІСТЬ! ВОНА ЖИВИТЬ!
Будемо раді бачити Вас на нашому Ютуб. Діліться емоціями в коментарях. Пишіть, що Ви відчуваєте при прослуховуванні такої музики. Будемо вдячні Вам за зворотній зв'язок!!!
ДЯКУЄМО!!!

Музичний твір, який є всесвітньо відомим. За всю творчу діяльність, тут у Німеччині, під час програми "Український вимір", ми завжди розпочинаємо концерт саме цим твором. Музика душі, для когось - це спогади, молитва, баланс між собою та всесвітом, часом - це ностальгія, сум та надія. До нас неодноразово підходили глядачі після концерту і ділилися своїми емоціями та життєвими історіями. Ave Maria is a celebrated prayer. The French romantic composer Charles Gounod has layered his melody on a slightly changed version of the Prelude No.1 in C Major, by the German composer Johann Sebastian Bach. Музичний твір, який є всесвітньо відомим. За всю творчу діяльність, тут у Німеччині, під час програми "Український вимір", ми завжди розпочинаємо концерт саме цим твором. Музика душі, для когось - це спогади, молитва, баланс між собою та всесвітом, часом - це ностальгія, сум та надія. До нас неодноразово підходили глядачі після концерту і ділилися своїми емоціями та життєвими історіями. TAISIIA HERASYMCHUK AMELIE PAPKE KATERYNA UND OLEG MALYK Відео та звук: О.Малик www.musicadalvivo.org

Про всю біль сучасного світу. Ця пісня стала зовсім іншою для кожного з нас.
"Балада про мальви» — пісня Володимира Івасюка на вірші Богдана Гури.
Партія фортепіано та виконавиця Катерина Малик
Сопілка: Олег Малик
Зведення та мастеринг Mdvivo Studio
Відео: Oleg Malyk
Спочатку В.Івасюк хотів назвати пісню «Балада про матір»: «Мати жде-не діждеться доньку з війни. А донька — ось вона, під вікном розцвіла мальвою. Мати, якій люди вклоняються до ніг за її подвиг, яка ніколи не перестане чекати…».
Низький уклін всім Матерям та Батькам наших Героїв.
"Сентиментальний романс" Валерія Квасневського на тему "Ліричної" композитора Юрія Щуровського
виконують: Jose Villalba та Катерина Малик
Autor des Musikstücks "Sentimentale Romance" - Valerii Kwasnevski ( Yurii Schtschurowskii)
ukrainische Musik - unbedingt tolle Musik
Danke für tolle Musik - Дякуємо за чудову музику авторам.
Як пише автор, про історію створення:
"В 1986р.Я зустрівся в Києві з Юрієм Сергійовичем Щуровським, світла Йому пам'ять. На той час я, ще молодий композитор, показав відомому метру свої п'єси та деякі обробки для віолончелі у супроводі фортепіано для поповнення педагогічного репертуару. Серед них була й "ЛІРИЧНА" Ю.Щуровського. Ця п'єса була в збірнику п'єс для1 класу п/р Ю.Полянського. Там був представлений усього один музичний період. Я дописав середню частину в ритмі вальсу, успадковуючи характерний стиль автора, та змінив репризу, вивівши тему на октаву вище з деякими змінами. Юрій Сергійович схвалив мою обробку та, можливо щоб підтримати молодого композитора, запропонував ії назвати романсом з подвійним авторством через рисочку. Тепер ця п'єса надрукована у збірнику моїх творів для скрипки, флейти та віолончелі у супроводі ф-но"СМИЧКОВІ АКВАРЕЛІ", виданому в 2014році у Львові"
 
   День Незалежності нашої любої країни.
 
Особливий час, особливе свято для кожного українця.
Наш проект, як сказали  наші вже активні та постійні глядачі - розширюється.
І ми дійсно пишаємося тим, що наш колектив стає більшим. А це означає більше людей віддає свої емоції і душу і ще більше емоцій отримуємо назад.
Два концерти за один день. Разом, ми проїхали понад 200 км. Все заради того, щоб підтримувати наш патріотичний дух, щоб нагадувати кожному українцю, про нашу ідентичність.
 
Українці - стійте пліч-о-пліч, моліться за Україну. Хочемо від імені колективу подякувати всім, хто організував ці події. Особливо Anastasia Melnyk яка є вірним другом нашого колективу, яка вкладає неабиякий ресурс для підтримки людей, які опинилися тут в Німеччині. Olga Ianushevych дякую за інструмент, бо це важлива підтримка на сцені.
Дякуємо телеканалу WDR за цікаве інтерв'ю. Сьогодні неабияким лейтмотивом була "Пливе кача" в обробці нашого артиста з Колумбії Jose Villalba та україночки Таїсії. Taisiia Herasymchuk
Він побачив неабиякий образ в цій пісні.... Дослідивши історію цього твору написав власне аранжування.
Особливої уваги заслуговує Торстен Папке, який сьогодні дивував всіх українською мовою. Так, німець читав вірш Василя Симоненка УКРАЇНСЬКОЮ мовою.
 

Ф    О    Т     О                    М       А      Р      И      Н      А                        М        Е      З      Е       Ц         Ь          К         А

V      I      D      E       O              T           O          R        S          T         E        N                  P          A           P        K           E

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART