28 листопада в #KozlovskyiArtCenter
відбувся вечір романсу і поезії «МУЗИКА ОСІННЬОГО ЛИСТЯ».
Так ми вчора провели осінь, на порозі - зима.....
Чудові молоді виконавці подарували нашим глядачам вечір, сповнений справжніх романтичних емоцій.Звучали цікаві рідкісні твори, ексклюзивні вірші. 
У концерті взяли участь солісти київських музичних театрів і колективів - лауреати міжнародних конкурсів Ганна Коваль (сопрано), Катерина Єрошкіна (сопрано), Ольга Дорощук (меццо-сопрано), Сюй На (сопрано), Олег Малик (тенор), Данило Клягін (тенор), Євген Гунько (бас) та Устим Мельник (кларнет).
У програмі прозвучали твори зарубіжних і українських композиторів - Ф. Шуберта, Р. Шумана, Дж. Верді, Д. Олівері, М. Равеля, С. Рахманінова, В. Губаренка, В. Косенка, Ф. Надененка, Б. Фільц, К. Думитрашка, М. Скорика, Поетеса Юлія Бережко-Камінська прикрасила програму новими віршами у авторському виконанні. 
Концертмейстери - Зоя Володарська, Ольга Косенко, Фріна Зіскіна, Кристина Кравцова, Арсен Яковенко.
Режисер і ведуча – Тетяна Зозуля. 
Технічне забезпечення – Олександр Куцевалов, Дар'я Біжко
Дякуємо за фото і відео Василю Шевченку.


#романс #ivankozlovsky #romance #classical

 

Тетяна Зозуля

Концерт-присвята

27 листопада 2018 року, в місті Києві, у Музеї засновника української класичної музики, славетного піаніста, хорового диригента, а також  засновника національної мистецької освіти і видатного громадського діяча Миколи Віталійовича Лисенка, в будинку, де жив та творив Микола Віталійович, відбувся концерт-присвята до 106-ї річниці з дня поховання уславленого композитора. 
У концерті взяв участь Олег Малик - оперний співак, директор музичного проекту "Musica dal vivo - Ukraine", співробітник Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», лауреат міжнародних конкурсів.
У програмі концерту лунали кращі твори європейської та української класичної музики.
Всіх присутніх у залі вражали своєю творчістю випускники та студенти професора Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Ольги Всеволодівни Лисенко: Віталія Гриненків, Андрій Проценко, Анастасія Ранчинська, Владислава Садовська, Ольга Сахно, Олена Спиридоненко та Анастасія Федоренко.
Символічним і знаковим була присутність на концерті правнука славетного композитора Миколи Віталійовича Лисенка (молодшого) — відомого українського диригента і талановитого музиканта.

Переяславський колегіум. 280 -річниця

Як приємно бути причетним до творчості Г.С.Сковороди. 
Із Національним історико-етнографічним заповідником "Переяслав" Олега Малика -  поєднують роки, але щораз коли він долучається до творчості із науковими співробітниками музеїв, а також пронизуючись духом історичної давнини - його переповнюють емоції.
Олег, - "Знаєте, хочу зазначити, що в Україні мала кількість історичних місць, треба заохочувати молодь цінувати історію та культуру нашої України.
Сьогодні (02.10) мав нагоду приєднатися до святкування 280-річниці колегіуму - Меморіальний музей Г.С.Сковороди (Переяславський колегіум)
Переяславський колегіум відомий тим, що у ньому викладав професор піїтики Григорій Сковорода. Тут видатний філософ написав велику кількість своїх творів (зокрема «Сад божественних пісень»).
Музей висвітлює життя та творчість поета і філософа, його перебування на Переяславщині; частина експозиції присвячена історії Переяславського колегіуму, відкритого 2 жовтня 1738 р., який був визначним центром освіти в Україні."
Переяслав - гостинно запрошує Вас, шановні друзі. 

Олег Малик та Ольга Дорощук взяли участь у флешмобі від театру "Флеш-опера"

Олег Малик, - "Сьогодні надзвичайно позитивний день. 
Мав нагоду знову опинитися серед улюбленого мені та такого рідного колективу - театру-антрепризи "Молода опера".
Моя співпраця із Леонілою  розпочалася вже досить давно ( з 2012 року). Ви знаєте - це талановита особистість, екстраординарна, творча та непередбачувана. 
Креатив та працелюбність - все про неї. 
Мене надихають люди, які хоча б трішки були б схожі на неї. Адже я знаю дуже мало людей, які настільки б віддано ставилися до мистецтва.

Сьогодні разом із театром антрепризи "Флеш Опера" ("Молода опера"), а саме її учасниками, - це Олександр Молодик, Євгенія Проворова та Ольга Дорощук, під керівництвом Леоніли Мерцанової та Олексія Круглікова - мали нагоду привітати із річницею від дня заснування УКРАФЛОРА ТМ #украфлора25  #київ
Бажаємо процвітання та добробуту

Несподівано і так приємно було сьогодні побачити, а також спілкуватися із поважною людиною - військовим капеланом отцем Димитрієм"

Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України,  День українського козацтва

Всім захисникам України присвячується!
Хто захищав і захищає нашу землю від ворогів!

До Дня захисника України та Дня українського Козацтва,Вітаю з 14 жовтня — Днем захисника Вітчизни! Це — свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Від усієї душі бажаю Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя!

14 жовтня вже багато років ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо усі свої надії.

Зі святом Вас, шановні друзі!!!

 

Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва в Національному історико-етнографічному заповіднику "Переяслав"
Ведучі Катерина Денисенко та Олег Малик. 

POWER of Voice на "Українськом Радіо"

UA: радіоКультура

16 жовтня розпочали свій ранок у теплому колі UA: Радіо Культура
Щиро дякуємо за запрошення Юлії Чаплінській
Для нас велика радість ділитися творчістю саме з  UA: Українське радіо

Дякуємо ведучим - Андрію Любичу та Людмилі Ляхевич -  за розмову та цікаві питання 

"Сікорські читання"

17 жовтня 2018 р. у Державному вищому навчальному закладі «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся VІI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання».

95-річниця від дня народження Героя України, визначного культурного діяча, музеєтворця Михайла Івановича Сікорського.

Співорганізатори цього щорічного дійства Національна спілка Краєзнавців України, Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» та громадська організація «Переяславський Скарб».

Дякуємо за фото Ігорю Гайденку, Сергію Вовкодаву та Сергію Коваленку!

М.Лисенко, опера "Наталка Полтавка"

"Хорея козацька" у КМДА

Вірш Оксани Кузів із збірки "В закапелках душі"

Автори музики та виконавці Олег та Катерина Малики

Сюжет із Таїсією Старостюк на СТБ

Пісня "Lovers of peace"

Учасниця POWER OF VOICE музичного проекту Musica dal vivo - Ukrainekids - Taisia Starostiuk - мала можливість сольно представити (спільну композицію з Дарина Роман) - "Lovers of peace" на святі першого дзвоника, своєї рідної гімназії, імені С.І. Олійника - зокрема частина виступу потрапила до "рук" телеканалу СТБ

Виступ Оксани Коваленко з нагоди 20-річчя Буковинського земляцтва

Випадкових зустрічей не буває. 
Нещодавно в місті Переяслав-Хмельницький, що на Київщині відбувся "Переяславський ярмарок- 2018". Традиційно цей захід збирає велике коло шанувальників з усієї України. 
Мали змогу познайомитися з великою кількістю шанувальників українського мистецького кола.
Згодом, артистка нашого проекту мала честь, бути запрошеною на свято з нагоди заснування 20-річчя діяльності Буковинського земляцтва (в м. Києві).

Дякуємо за знайомство та співпрацю пану Андрію Скибінському

Наші партнери

НІЕЗ "Переяслав"

Музей книги і  друкарства України

Музична програма "Фольк music"

"Телевсесвіт"

"Volare"

"Le coeur