Шановні наші друзі!

Ми щиро вдячні Вам за теплі слова.  Дякуємо, що відвідуєте наші вистави та розділяєте власні погляди на мистецтво з нами! Любимо Вас!

З повагою, колектив Musica dal vivo - Ukraine

Вони почали говорити про патріотизм без прапорів і гімнів, без майданного надриву у голосі, але від того лише сильніше стискались губи і щеміло серце у справжнього українця, бо не можна реагувати інакше на біль Франка і тугу Руданського, на просту українську пісню.
У них вийшло. Вони змогли оминути звичні шаблони і заїжджені слова.
Вони - музичний проект Musica dal vivo - Ukraine, що презентував свою програму УКАЇНСЬКИЙ ВИМІР у Вінницькій обласній філармонії до Дня соборності України. Вони назвали свою виставу патріотичним мюзиклом. Це було якесь дивне поєднання понять. Але дивним виявився і зміст. Дивним для тих, хто звик до інших проявів патріотизму.
Їхній патріотизм виявився у особистому таланті, добрій фаховій освіті і гарному художньому смаку, що й зашкодило гурту збитись на "проторені шляхи".  За кожним бійцем, та й не лише, стежить "той що сидить у скалі". Його вигляд не завжди, як виявляється, може відповідати національним культурним міфологемам, і проявлятись у звичних формах. Але як же органічно це може вписатись у наше світобачення, через вдалу інтерпретацію гуртом Musica dal vivo - Ukraine.

Юрій Сікорський
Юрій Сікорський
Представник Вінницької обласної філармонії (звуко та відеооператор)

Талановиті, позитивні, креативні, чудові...

Анна Петруня
Анна Петруня
Перший заступник генерального директора в НІЕЗ Переяслав

Концерт слухаєш затаїв дихання! Викликає, мабуть всі почуття, які притаманні людині - це радість , смуток та надію на все добре!

Ольга Іващенко
Ольга Іващенко
Блогер та маркетолог в мережі інтернет

Класна команда, чудовий проект!!!

Алла Христюк
Алла Христюк

НАДЗВИЧАЙНО ТАЛАНОВИТІ та КРЕАТИВНІ КЕРІВНИКИ та УЧАСНИКИ ЦЬОГО ПРОЕКТУ! УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ВАМ та ГУЧНИХ ОПЛЕСКІВ -"БРАВО!" НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРИВЕЗТИ ЦЮ ПРОГРАМУ ДО ПЕРЕЯСЛАВА!

Наталія Костюк
Наталія Костюк
Науковий співробітик в НІЕЗ Переяслав

Всіх вітаю!! Всім привіт!! Ви чудові, талановиті, симпатичні, перспективні! Я вас люблю! Дуже хочеться приїхати на концерт. Анатолій Свитко Переяслав

Анатолій Свитко
Анатолій Свитко
Композитор

Креативний проект) Круті виконавці))

Олександр Максименко
Олександр Максименко
Автор пісень, лідер гурту X-Rays

Чудовий проект в якому беруть участь відомі співаки та музиканти України. Пісні автентичні та сучасні не залишать байдужим нікого. Чудова нагода відпочити сім'єю -прийти на мюзікл.

Олександр Скрипченко
Олександр Скрипченко
Громадський дІяч та ведучий новин на Радіо Київ 98 FM

Вражаюча духовна програма, яка повертає людей до образу "людини"... Це на сьогодні - дуже важливо! Дякуємо всім вам!!!

Ковач Галина Марківна
Ковач Галина Марківна
Завідувач інформаційно-аналітичним відділом Бориспільської ЦРЛ

Ми лікуємо тіло, ВИ лікуєте - душі. Велика вдячність

Олександр Павлович  Щур
Олександр Павлович Щур
Головний лікар Бориспільської ЦРЛ

Справжні скарби України. Молоді, талановиті, митці своєї справи! Дякую ВАМ, за професіоналізм ,за українську пісню ,українську культуру і наші українські традиції! За те, що пам"ятаєте їх , бережете та вмієте так гарно і професійно донести все до глядача і слухача! ДЯКУЮ

Лілія Бурдейно-Домарад
Лілія Бурдейно-Домарад

Пройшло понад 10 днів після неймовірно талановитої, пронизливої до мурашиння по шкірі і до сліз в очах вистави-мюзиклу "Український вимір", подарованої нам, заліщанам, групою акторів Musica dal vivo Ukraine, але емоції досі вирують у спогадах.
"...аби змінити щось в нашій країні, треба ламати всі стереотипи. А найбільш вибагливою є позиція - це відродження всього українського: української культури, української історії, відродження звичаїв, а також МОВА - є тією тонкою межею, за яку треба боротися, адже не всі усвідомлюють те, що мова є генетичним кодом нації".

А ще не полишає жаль від того, що небагато заліщан побачили цю виставу. Жаль, бо не надто часто ми маємо змогу побачити і почути таке високо професійне, щире і емоційне виконання.

Щира вдячність вам, Musica dal vivo - Ukraine ! 
Успіхів вам і вдячних глядачів!

Олена Терен
Олена Терен

Від нашого ансамблю Берегиня , Народного дому села Блищанка і від себе особисто , хочу подякувати директору, продюсеру, режисеру Олегу Малику. Художному керівнику, композитору Катерині Малик. Та всій вашій команді за прекрасний виступ. Побувавши на вашому мюзиклі ми отримали масу вражень, які зачепили нас до глибини душі. Тож бажаю вам щастя, здоров'я, творчої наснаги, успіхів у вашій професійній справі, а ще бажаю сімейного тепла та затишку. Хай Матір Божа вас оберігає, а Ісус в опіці має!!!

Олександра Ганусяк
Олександра Ганусяк

Таких талановитих співаків і акторів на заліщицькій сцені ще не було. БРАВО!

Наталія Тартачник
Наталія Тартачник

Це було неймовірно зворушливо!!! Дякую за емоції

Леся Шейко
Леся Шейко

Щиро дякуємо за подарований Вами талант.) ))Бажаємо міцного, міцного здоров'я та Божого Благословення . Гостинно запрошуємо з новими , творчими проектами до рідного краю, який Вас любить і завжди чекає.)))

Світлана Тарасевич
Світлана Тарасевич

Сердечно дякую за неза бутні миті...

Марія Руда
Марія Руда

Батьки щасливі тоді, коли щасливі й здорові їхні діти, і пишаються ними, коли ті зростають справжніми людьми, оправдують їхні сподівання. Щастя для вчителів, коли їхні учні знаходять себе в житті, коли досягають життєвих вершин, і, буває, перевершують своїх наставників. Для людей успішні земляки - це гордість, бо саме вони пишуть історію свого краю і славлять його. Ми пишаємося своїм учнем, земляком, талановитою людиною - Олегом Маликом. На одному диханні пройшов виступ його молодого творчого колективу перед земляками в м. Заліщики. Можна з упевненістю сказати: Україна має великий творчий потенціал. Спасибі Вам, за шану до пісні, за любов до України. Великих Вам сцен, вдячного глядача, нових творчих проектів. Моя особиста подяка Олегу Малику. Хай щастить Тобі в житті й творчості!

Богдана Стефанюк
Богдана Стефанюк

Надзвичайний мюзикл! Неперевершена гра акторів, щира і зворушлива до сліз! Браво!!!?????P.S.Одне не розумію: де ж інтелігенція, їхні діти, внуки?! В Івано-Франкувську були б приставні кріла, а тут... мені бракує слів. Якщо б це був якийсь примітивний цирк, то зал був би переповнений! Яке ж покоління має вирости?Задумайтесь!

 

Ви конче необхідні Україні, бо Ваша нелегка праця заставляє думати і переосмислювати... Ви і є неймовірно цінна красива і талановита частинка України, бо люди -це і є держава.
Горда з того, що познайомилася з Вашою творчісю! Браво! 
Божого благословення всім акторам та їхнім сім'ям!

Наталія Махлинець
Наталія Махлинець

Дуже хороший проект, який потрібний нашій країні. Чекаємо на Вас у місті Каховка. Треба, щоб ваш проект побачила велика кількість населення нашої країни та поза її межами.  Ви молодці, у вас гарна команда) Дякую, Вам за вашу працю.

Людмила Коваленко
Людмила Коваленко