Олег Малик
Директор та режисер міжнародного проєкту Musica dal vivo Ukraine, sound продюсер студії звукозапису MdvivoStudioSteZaK.
Член творчої спілки «Асоціації діячів естрадного мистецтва України», оперний співак, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач, актор театру, поет, член журі Міжнародного конкурсу в Румунії «Volare».
Випускник Національної Музичної Академї України ім.П.І.Чайковського класу професора кафедри оперного співу, народного артиста України Вострякова Олександра Андрійовича
Життєве кредо:
« Музика - це посередник між духовним і чуттєвим життям» (Аристотель)
«Музика - найтісніший зв'язок з народом. Вона може змінити його погляди, подарувати новий світогляд, змусити любити щось нове, наставити на інший шлях. Проникає в самі глибини свідомості» (Моцарт)
Олег - народився у мальовничому селі Ставки, що на Тернопіллі,- творча людина, яка з усією відповідальністю та щирою душею віддає себе мистецтву, зокрема, театральному, поетичному і музичному. Творчу кар’єру розпочинав актором театру “З Уст Річ” (керівник Р.Товкайло), потім був спів під бандуру (з викладачем М.Сидоренком). Сольний спів у музичній академії опановував під керівництвом професора, народного артиста України - Вострякова Олександра Андрійовича. Успішно захістив магістерську роботу на тему: "Концертна та медійна діяльність, як аспекти становлення оперного співака. Брав майстер-класи у професора Вроцлавської музичної академії Тадеуша Пшонки (Польща).
Гастролював у Молдові, Польщі, Словаччині та Румунії. Олег - є почесним членом журі вокального конкурсу «Volare» в Румунії.
Співпрацюває (-ав): з «Молодою оперою» м.Київ (режисер-постановник Леоніла Мерцанова), Мистецько-концертним центром ім. Івана Козловського, телевізійною програмою “Фольк-music”, Музеєм Книги і Друкарства України, Київською, Тернопільською, Вінницькою та Хмельницькою філармоніями, Національним історико-етнографічним заповідником “Переяслав”.
У 2015 році - подружжя Маликів створили міжнародний музичний проєкт “Musica dal vivo Ukraine” (оф.сайт www.musicadalvivo.org), а також написали перший в Україні патріотичний мюзикл “Український вимір”, який презентували у багатьох містах України.
У 2020 році розпочали роботу на своїй студії звукозапису MdvivoStudioSteZaK, де створюють власні твори, аранжування до відомих українських народних пісень - пропагуючи мистецтво нашої країни, а також пишуть оркестрові аранжування в різностильових напрямах.
Їх пісні лунають в Україні та за кордоном (Киргизстан, Польща, Румунія, Молдова та ін.)
Окремим напрямком є створення аудіокниг, зокрема “Короткий нарис історії Переяслава” (на замовлення НІЕЗ “Переяслав”), новел відомої письменниці О.Кузів і т.д.
Співпрацють (-али):
Пісня О.Янушкевич на слова Н.Шаварської «Останні акорди життя» звучала на Лондонському радіо у програмі знайомства із закордонною музикою.
Активно бере участь у концертній діяльності по містам України та за кордоном. Гастролював у Молдові, Польщі та Румунії.