Музичний проект "Musica dal vivo" є  творчим  об'єднанням професійних артистів, які пропагують власні ідеї розвитку музичного мистецтва  крізь призму синтезу сучасного бачення  та закономірностей класичного погляду на  мистецтво в цілому.

Нашим пріорітетним завданням є  створення культурно-суспільного  осередку талановитої молоді  для задоволення потреб творчої самореалізації  засобами мистецького дослідження і аналізу та виконавської практики.

Музичний проект «Musica dal vivo» покликаний пропагувати музичне мистецтво в усіх його проявах.

Створений, щоб нести українську культуру в світ, зокрема народно-пісенну творчість та зразки світової спадщини

Початок реалізації проекту: 12 грудня 2015 року

Oleg Malyk - Director, Tenor Malinowski, Bandurist

Kateryna Malyk - PR -Manager, Soprano, Komponistin

Taisiia Herasymchuk-Villalba - Geigerin

Amelie Papke -Geigerin

Jose Villalba - Cellist und Komponist

Wojciech Rozkocha - Kajon

Torsten Papke - Moderator

Maryna Mezetska - Assistent Manager

ЗА ВЕСЬ ЧАС ІСНУВАННЯ НАШ ПРОЕКТ, ВИСТУПАВ У РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ ТА ЗА КОРДОНОМ: РУМУНІЯ, ПОЛЬЩА, МОЛДОВА, СЛОВАЧЧИНА, ЧЕХІЯ, НІМЕЧЧИНА, НІДЕРЛАНДИ

Музика дієвість стереотипу ( вже доведено більшістю науковців, що саме музика класична лікує душевний стан, виховує націю та сприяє благополуччю, навіть можна скласти психотип людини, оцінивши його музичні смаки та спрямування).

Музика у цілому має позитивний і терапевтичний вплив на розвиток людини. Музика і мистецтво, вже у силу своєї внутрішньої природи, повинні прагнути бути складовою будь-якого виховання.

 

Сучасне життя непередбачливе. Люди нашої країни вже втомилися від зомбування неякісним продуктом музичної сфери. Ми прагнемо відродити «живу» музику, адже саме вона схильна передати справжні почуття та емоції.

  Музика еволюціонує, розвиває світогляди людського буття

( музика заполонила мистецький простір,

саме вона займає першу позицію:

«музика» в театрі,

«музика» в кіно,

«музика»  - ритм нашого життя,

«музика» як різновид психологічної терапії,

«музика» в маркетингу,

«музика» як вираження всього оточуючого)

Класика в деякій мірі є популярним спрямуванням в сучасному світі ( в наші часи саме музика, яка була написана в епоху бароко, ренесансу, класицизму, романтизму, веризму та інших століть не втрачає своєї популярності і сьогодні. Зараз використання лейтмотивів з відомих творів характерно набули чинності, АЛЮЗІЯ часто зустрічається в творах сучасників)

 Тому задля того, щоб долучити до нашого кола більш широкі маси населення, ми обрали декілька галузей мистецького спрямування, а саме:

- Музика, яка поєднує в собі спів (академічний; естрадний; автентичний; народний; класичний кросовер; джазовий та рок стилі;) та інструментальну музику ( гра на різних інструментах)

- Танець ( хореографічне мистецтво починаючи з балету, спортивного виду танців закінчуючи сучасним модерном)

- Мистецтво слова

- Театр

- Написання авторських творів

 Довгий час культура українського народу боролася, за  право першості  існуванння всього українського ( мистецтва, традицій, фольклору, театру, музики, живопису) нація постійно черпає щось від європейської культури боючись нести в світ «свою» ідеалогію. Вимогливий глядач чи деградація молоді? Більшість населення українців не уподобають класичне мистецтво із-за проблеми культурної естетики та етики, а також із-за слабкої культурно- просвітницької діяльності: великий прошарок населення надає перевагу ПОП-музиці, Рок, RB-стилю, в середньому мюзикл, і на останньому щаблі, оперета, камерні заходи і опера.

За перший рік існування проект добре себе зарекомендував на високому рівні. Це свідчить і про те, що контингент та кількість прихильників зростає, нас запрошують в різні міста України, про нас пишуть місцеві газети та говорять на телеканалах. Досягненням минулого сезону був виступ на новорічному вогнику на «Першому національному» каналі в програмі “Фольк music”, ведучою, якої є неперевершена талановита співачка, народна артистка України - Оксана Пекун!

Музичне мистецтво еволюціонує разом з іншими видами мистецтва (світлоілюмінація, графіка, стерео та інше)

Осучаснення "класичного", жанрова будова камерних концертів, а також стильові тенденції музики не мають меж, популярним в нашій країні стають концерти open air, тому треба працювати аби задовільнити кредо публіки «Здивуй мене і я прийду»

Відродження культурного надбання України:

- нести в світ свою культуру - розбивати стереотипи – основне завдання творчої особистості;

- музика – це подих, тому правил в ній немає;

- нове бачення прадавнього українського мелосу;

- живе виконання пісень;

- високі вимоги до артиста;

це основні критерії створення цікавого проекту Musica dal vivo- живий подих української музичної історії в наш час, створений силами ентузіастів, які за короткий термін вже знайшли свого глядача та шукають нові шляхи відродження культурного надбання України

В нашому проекті задіяні талановиті люди, які знають як робити якісний продукт. Музика не має бути розвагою, вона має бути нашим провідником в житті, виховавши в собі та пізнавши світ музики людина живе, творить та знаходить безліч відповідей щодо сенсу життя