Скрипченко Олександр

Ведучий, актор

Ведучий новин на 98FM.

Ведучий весільних програм.

Громадський діяч.

Захоплюється дослідженням історії та культури

Соломія Пеца-Ославська

Народилася в столиці Покуття - м. Коломия. Вперше зіграла з оркестром і дала сольний концерт у віці 10 років.  Далі був КІМ ім. Р. М. Глієра, клас заслуженого діяча мистецтв України Зарудянської М.А. Зараз є студенткою НМАУ ім. П. Чайковського, клас кандидата мистецтвознавства, доцента Ринденко О.В. Музика - це моя релігія. Це найдосконаліше з мистецтв, найбільш абстрактне і універсальне, і одночасно здатне зачепити особисті почуття кожного, проникнути в глибини підсвідомості, викликати найглибші емоції.Композитори і виконавці, які стали частиною мого життя - Й.С. Бах, Ф. Ліст, С. Рахманінов, С. Прокоф'єв, М. Равель, Л. Дичко; Queen, The Doors, Led Zeppelin, Alice in Chains, Dream Theater.

Ангел Георгієв

Двух-кратний Чемпіон України з Тайського – боксу 2011-2012 р.

Лауреат всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів.

Народився в місті Гадяч Полтавської області.

З дитинства захоплюється спортом та музикою, кожен день ставить  перед собою нові цілі, які окрилюють та надихають до розвитку власної особистості!

"Займаюсь розвитком популяризацією спорту та побудовою спортивних залів для молоді в Україні"

Наталія Ногіна

     Народилася  в невеличкому містечку Здолбунів на Рівненщині. Виховувалася в робітничій сім’ї. Вступила до Рівненського музичного училища. Почала навчання на народному факультеті по класу бандури, а закінчила як хоровий диригент. На 4 курсі здобула 3 місце у Всеукраїнському конкурсі молодих диригентів ім. Д.Бортнянського у м. Суми. По завершенні навчання отримала диплом з відзнакою. "За весь період навчання мене не покидала думка про велику сцену, оперний спів. Дуже хотілося спробувати себе в тій якості." В 2009 році  вступила  до КІМ ім. Р.М. Глієра. За час навчання в інституті працювала педагогом вокалу в вечірній музичній школі ім. К.Г.Стеценка.  На 5 курсі інституту вийшла заміж. Чоловік- музикант, звуко-інженер. По закінченні навчального закладу отримала диплом магістра з відзнакою.

     Мала досвід попрацювати в Національному академічному театрі оперети (2 з половиною сезони). Під час роботи в театрі Наталку запросили взяти участь у репертуарному спектаклі Нового драматичного театру на Печерську. Там вона  і залишилася до сьогодні. Дуже цікавий театр, режисери, актори, працювати з ними одне задоволення.

Валерія Христюк

Маленька талановита артистка, співачка. Народилася в м.Переяслав-Хмельницький. У 4-річному віці батьки вирішили розпочати навчання стосовно музичної освіти Валерії.

     Так, сходинками творчого життя Валерія виступає на шкільних, міських, а згодом і на обласних заходах. Стає актиною учасницею різних концертів. Виникає бажання навчатися в Києві в школі Dream school у талановитого викладача Михайла Толмачова. Розпочинається плідна співпраця та багато концертів. Валерія стає переможницею багатьох міжнародних конкурсів, зокрема в Румунії та Молдові.

     Має один кліп та авторські пісні, найпопулярніші з них це «Квітка» - автори Алекс  Мазур та Михайло Толмачов та пісня «Світ з доброти» автор Влад  Дарвін

     Яскравою подією в творчому житті була участь в музичній програмі на Першому Національному «Фольк music діти» проект, ведучою якою є чарівна співачка Оксана Пекун

Ангеліна Суржик

Ангеліна навчається в школі при  Київському інституті музики ім. Р.М. Глієра на відділеннях фортепіано та вокалу. Є активною учасницею різноманітних академічних та благодійних концертів, Лауреатом та переможцем музичних конкурсів.

Ангеліна професійно займається акторською майстерністю, навчається в театральній студії. Грає у виставах в Новому Українському театрі.

Захоплюється малюванням, художньою літературою, майже весь вільний час присвячує читанню.

Вивчає мистецтво кіно, приймає участь у зйомках короткометражних кінофільмів і мультфільмів.

Любить подорожувати.

 Відмінно навчається в Скандинавській гімназії, вивчає історію, мови та культуру країн Скандинавії

Лебедюк Вадим 

 

     Народився в місті  Бориспіль. Має вищу  економічну освіту.

     Музичний проект завжди відкритий талановитим особистостям, хоча Вадим і сильна людина, але часом скромна. Ми запропонували йому спробувати свої вокальні здібності і він довго не вагаючись вирішив перебороти страх сцени та вийти до глядача. І це було чудовим дебютом на сцені МБК "Академ" в Борисполі, де Вадим вперше відчув смак сцени та до сьогодні не розлучається із музикою.

Він вдосконалюється та чарує своєю щирістю та душевністю. 

Наталія Шкіра

Народилася та проживає в древньому та славетному місті Переяславі-Хмельницькому, з раннього дитинства почала писати вірші, неодноразово ставала лауреатом конкурсів «Шевченківська осінь Кобзаря», виступала на сцені, доносила людям мистецтво танцю та слова.

Зараз навчається в Київському Національному університеті культури і мистецтв на факультеті «Музеєзнавства». Працює в Національному історико-етнографічному заповідниу «Преяслав» провідним екскурсоводом. Продовжує брати участь у різноманітних етнографічних святах Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини та загальномузейних заходах. Брала участь у Національному радіомарафоні «Борітеся, поборете, Шевченко мобілізує…»

Катерина Телюк

З дитинства мріяла стати лікарем,потім вчителем,уже в підлітковому віці загорілася сценою,хотіла стати актрисою! В 16 років дякувати міжшкільному конкурсу краси, почала займатися світлодіодним шоу,потім вирішила спробувати фаер-шоу, хоч перша спроба закінчилася не дуже вдало(підпалила себе,отримала опік)та все ж дякуючи наполегливості вирішила,що всеодно зможе  оволодіти вогнем! Так і вийшло,уже 2 роки займається світлодіодним шоу та фаер-шоу,також дякуючи цьому конкурсу покорила повітря,вперше спустилася з під куплу сцени,під час виступу забула вдягнути страховку і тільки дякуючи Богу "зі мною все добре" Коли прийшов час поступати в вищий ВУЗ, Катя  задумалася, адже думки про лікаря, вчителя та актора її  не покидали, вона  не могла визначитися з професією,а потім випадково наткнулася на професію - Режисер естради та організатор масових свят і тут Катя  зрозуміла, що це її життя!

Дробінка Крістіна 

 Співачка,

організатор вечірок та подій,

Show women

Поліщук Анастасія 

Співачка,

солістка Київського театру

опери та балету для дітей та юнацтва

 

В нашому творчому колі ми називаємо Анастасію, "мозок" та "харизма". Це унікальна людина, яка впевнено крокує по життєвій стежці. Це людина, яка не спиняється на досягнутому. Вона вивчає не лише усі тонкощі музичного світу, а і всі складові мистецтва в цілому. Також захоплюється медициною. Обожнює джаз. Є лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. 

Попович Анна 

 Співачка, бандуристка

Руденки Артем та Інеса

 Засновники клубу спортивного танцю "Діамант" 

( в м. Бориспль)

Майстри спорту зі спортивного танцю

Сілівонік Олександра

Ведуча, викладач акторської майстерності в центрі "Божа корівка"

та керівник театрального гуртка в Київському центрі розвитку дитини "Балу"

Скурська Діана

 Співачка, викладач з вокалу