Василь Дихтяр

Поет-пісняр

«Є люди, які пишуть рукою і серцем водночас. До таких належить і чорногузівський поет-пісняр Василь Дихтяр… Він наскрізь щирий у слові. У житті – теж. Лірик за складом душі, виструмочує рядки, які й для немузикантів видаються пісенними…»
Василь ДЖУРАН, письменник, член НСЖУ

 

Світлана Леськів

Поетеса

Є автором поетичної збірки "Вереснева прозорінь" ,духовної книжки "Осанна лине із небес! Христос воскрес! Воістину воскрес!",а також співавтором літературного альманаху педагогів Тернопілля"Освітянська скриня".№2,№4,№5,№7. Психологиня,вчитель початкових класів,громадський діяч смт Товсте ( на Тернопільщина),працює з молоддю ,що належать до парафії УГКЦ храму Архістратига Михаїла смт Товсте. Свої твори друкувала у газетах "Колос" (м.Заліщики), "Христова скеля" (м.Чортків), "Вільне життя", "Свобода", "Божий сіяч" (м.Тернопіль).

Богдана Стефанюк

Поетеса

Оксана Дяків

українська поетесаписьменницяжурналістредактор Заліщицької районної газети «Колос». Членкиня Національної спілки журналістів УкраїниНаукового товариства імені Шевченка,  Заслужений журналістка України 

Учасниця трьох Професійних конкурсів преси у 2003—2005 роках, які організовувала Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) (підтримка — Посольство США в Україні та проект IRЕХ U-Меdia). Творчі роботи опубліковані у першій в Україні книзі-дайджесті «В епіцентрі подій — журналіст» (Дніпропетровськ: «Журфонд», 2005), яка вийшла за сприяння НСЖУ та Асоціації працівників ЗМІ України та містить суспільно вагомі публікації центральних і місцевих періодичних видань країни.

У видавництві «Навчальна книга  — Богдан» (м. Тернопіль, 2017) вийшов з друку бібліографічний покажчик «Душа його — неначе сонях», у якому опублікована вступна стаття Оксани Дяків «Дарував людям кришталеву мрію: Безкоровайний Євген Іванович» з нагоди 70-річчя від дня народження поета, журналіста, публіциста, громадського діяча. Посібник здобув перемогу в номінації «Кращий бібліографічний покажчик, що виходить у серії» в Тернопільському обласному конкурсі  «Кращий бібліографічний покажчик». 10 жовтня 2016 року в Будинку письменників (м. Київ) відбувся творчий вечір поетес із Тернопілля Оксани Дяків і Тамари Ткачук-Гнатович «Від Дністра до Горині — єднання сердець». Ведучим літературної імпрези був радник голови НСПУ, заслужений діяч мистецтв України Фольварочний Василь Іванович.

Оксана Кузів

Прикарпатська письменниця, журналістка

Народилася в Івано-Франківську 10 березня 1970 року. Студіювала філологію у Львівському державному університеті. Дебют Оксана Кузів під назвою «Адамцьо» побачив світ 2014 року, витримав п'ять перевидань і став «Книгою року у молоді Прикарпаття». Оксана Кузів почала писати свої перші твори, справившись з  важкою хворобою. Це стало для авторки поштовхом до написання книг і після одужання її життя кардинально змінюється. Оксана Кузів пише про те, що може відбутися в житті кожного з нас, а сотні читачів вдячні за повернення втраченої віри і надію, що зміни відбуваються лише на ліпше і ніколи не пізно обрати вірний вибір.

Андрієць Дмитро 

Заслужений артист України

Співак, знаний в Україні та за її межами.

Лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.Мав багато виступів за межами України – в США, Італії, Польщі, Німеччині, Росії, Словакії, Білорусії. В його репертуарі понад 50 пісень.

Тісно співпрацює з Народним артистом України Вадимом Крищенко та багатьма українськими поетами та композиторами, зокрема О. Злотником, Ніколо, М. Куценко та ін., випустив диск пісень на вірші Вадима Крищенка ( 2014р.), готується до випуску другий диск. Також співпрацює з Народною артисткою України Ніною Матвієнко та Народною артисткою України Наталією Шелепницькою.

 

Борута Ярослав 

 Український естрадний співак (тенор) і композитор, народний артист України, Лицар Ордена Святого Григорія Великого (висока нагорода Ватикану, що є четвертою за рангом в ієрархії папських відзнак), нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня, Лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Осіннє золото» ім. Дмитра Луценка, нагороджений медаллю " За заслуги перед Прикарпаттям ", багатьма орденами і медалями громадських організацій

Демиденко Олександр 

Поет, член Національної спілки письменників України

Куценко Микола

 Заслужений діяч мистецтв України

Диригент,  композитор

Художній керівник народного аматорського колективу "Калинові дзвони"

 

Склад квартету:
Тетяна Хоменко (перша скрипка)
Олександра Савченко (друга скрипка)
Леоніла Круглікова (альт) - керівник
Євгенія Дячук (віолончель

Мерцанова Леоніла
 
Режисер театру антрепризи "Молода опера", арт-директор в "Harmonie art",  керівник квартету "Каприс Классік"

 

Леоніла Круглікова-Мерцанова, ще під час навчання в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського (1994 рік) створила струнний квартет "Капріс-плюс", який згодом був перейменований в „Каприс-Класік”. У 1998 році квартет був зарахований у штат Національної філармонії України. За понад 20 років творчої діяльності квартет зайняв чільне місце серед мистецьких колективів України. Програми квартету різноманітні, і їх завжди об’єднує прагнення до гармонії, краси та творчих змін.

 

Квартет неодноразово з успіхом представляв київську виконавську школу на міжнародному рівні, гастролюючи у Франції, Португалії, Італії, Японії, Росії, Білорусі, Литві, Швейцарії, Словенії. Квартет „Капріс-Класік” брав участь у проведенні багатьох важливих державних акцій: Дня Незалежності України, дипломатичних прийомах Президента України, виступи перед послами країн, акредитованих в Україні 

Максименко Олександр 

Співак, звукорежисер, лідер рок-гурту "X-Rays"

Олійник Михайло

Професійний піаніст та композитор

 Зараз Михайло Олійник  робить аранжування народних пісень для Першого національного. Аранжування народних пісень, авторська музика – це студійна робота Михайла. Новим напрямом є робота над саундтреками до художнього фільму про Крути. Фільм планує виходити у прокат наступного року. У доробку Михайла аранжування до мюзиклів, зокрема постановки дитячого мюзиклу у Києві.

Пекун Оксана

Українська естрадна співачка, телеведуча 

Заслужена артистка України (1998),

 народна артистка України

Підгурська Тетяна

Журналіст, кореспондент газети "Трудова слава" м.Бориспіль, радіоведуча, автор пісень, співачка,  член Національної спілки журналістів України

 Піддубняк Андрій

Відеооператор

Рацюк Вікторія

Диригент, режисер

Магістр театрального мистецтва

 

 

Свято Маркіян

 

Український співак (баритон) і педагог.

Лауреат всеукраїнських і  міжнародних конкурсів

Лауреат Літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка «Осіннє золото», дипломант фестивалю «Шлягер року-2015»

 Шаварська Ніна

Українська поетеса, лауреат міжнародних мистецьких премій ім. С.Гулака-Артемовського, В.Симоненка, О.Олеся

Шуткевич Валентин
 
 

Професійний конферансьє, творча креативна особистість, ведучий з величезним досвідом, в арсеналі якого - завжди багато конкурсів та веселих розіграшів. Валентин - "людина оркестр", чудовий співак, який володіє різними музичними інструментами.

Kurt Schmid

Диригент обласної Луганської філармонії

Член журі міжнародних конкурсів

Видатний композитор,

диригент  «Віденського Штраус – гала - оркестру»,

з яким регулярно гастролює по Японії, Китаю, Кореї,

Румунії, Італії, Іспанії, Австрії 

Laura Laurita

(Lawreigna)

Співачка, композитор

Martin Degabriele

Фотограф та організатор світських заходів та вечірок

 

 

 

Myktybek Nurlanbekov

Молодий співак Киргизької естради. Студент професора Рафаіла Тагайбековича Сарликова -  Киргизької національної консерваторії. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів. За свою сольну співочу кар’єру має один диск (11 пісень), які активні у ротації в його країні.  Працює над 2-гим диском в якому буде одна українська пісня “Щастя поруч”. Пісня “Щастя поруч” - це перша наша міжнародна співпраця. Миктибек по-особливому ставиться до України. Він нещодавно приїжджав та представляв пісню у Харкові і поділився своїми враженнями, що в нас дуже добрі люди, відкриті та щирі. Він дуже полюбив Україну і хоче ще раз сюди повернутись

Viorel Stoian

Denisa Stoian

Засновники міжнародного конкурсу "Volare" в Румунії

Eugenia Ursu

Генеральний секретар Федерації асоціацій, центрів і клубів ЮНЕСКО 

(Молдови)

Член журі міжнародних конкурсів