Творча продуктивність зимового часу

Творити означає мислити креативно дивлячись у майбутнє. Наш проєкт активно працює, а також часто експерементує із жанрами та стилями. Наші артисти проявляють себе у різних амплуа. Зима 2019 року розпочалася активною роботою на медіа-просторі, а також зв'язками із вокалістами з-за кордону. Українське слово, а також сучасну манеру співу нашого мелосу, нашого культурного надбання вивчають в Румунії, Молдові, Польші, Киргизстані. Ми охоче співпрацюємо із талановитими людьми із всього світу. Адже за допомогою сучасних технологій - все можливо!

Так, в поєднанні із медіа роботою відкрилася онлайн школа "Musica dal vivo - Ukraine"... але і концертний календар насичує свою  географічну карту. Зокрема в цьому році, наш проєкт відвідав велику частину Західної України. 

А розпочався 2019 рік  з співпрацею із Арт-центром ім. І.Козловського ( Національної оперети України) - ряд концертів "Співають тенори України"... в якому взяли участь відомі тенори Київської сцени, а саме: Микола Шуляк, Михайло Гуменний-Петрівський, Олег Малик, Сергій Андрощук та інші.

 

Свято Колодія!

Колодія величаймо - Весну зустрічаймо!

Свято Колодія — одне з праслов'янських свят, яке сягає доби Трипільської культури. Це низка обрядових дійств на честь весняного пробудження природи, відоме як Колодія, Колодка, Масляна тощо.

в НІЕЗ "Переяслав"

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART