Музика епохи бароко - емоційний стан непередбачений!
Зазвичай, існує думка, що музика бароко вона спокійна, врівноважена!
Я би не поспішала з такою думкою. За весь час навчання в музичній академії, потім вивчаючи цей музичний стиль в подальшому, все більше переконуюсь наскільки точно та збалансовано підходили до написання музики композитори тої епохи.
Алессандро Скарлатті - композитор, який посіяв зерно в музичному мистецтві, яке оживило колорит арій того часу. Зараз до музики бароко звертаються дедалі більше виконавців. З'являється багато досліджень. Справжня музика. Музика, яка виховує покоління! Музика, яка має лунати у кожному домі. Музика, яка вчить нас любити цей світ. Музика, яка мотивує.
Сучасний світ настільки "зашлакований" поп-мистецтвом, що на жаль опера у неосвіченої людини викликає сміх, а насправді опера та виконавське мистецтво, як прийнято казати, класичної музики, воно розвиває людину у різних напрямках.
Коли ми вже з Олегом робили монтаж, перша думка від Олега: " певно всі, будуть асоціювати це з Graf Dracula та Хелловін"...
Дуже сподіваємось, такої думки не буде☺️
Темні кольори насичено чорного тону, це той стан, сценічної атмосфери того часу. Коли зароджувався жанр опери все було стримано, лише голос, інструменти і атмосфера внутрішнього комфорту та балансу з самим собою, вже потім, почали робити з Оперою - культ пишності та грандіозності!
ДРУЗІ, СЛУХАЙТЕ КЛАСИЧНЕ! ВІДЧУВАЙТЕ МУЗИКУ - ВОНА ЗДАТНА ЛІКУВАТИ, ВОНА ЗДАТНА ВВОДИТИ В СТАН ГІПНОЗУ! ВОНА КРАДЕТЬСЯ У ВАШУ ПІДСВІДОМІСТЬ! ВОНА ЖИВИТЬ!
Будемо раді бачити Вас на нашому Ютуб. Діліться емоціями в коментарях. Пишіть, що Ви відчуваєте при прослуховуванні такої музики. Будемо вдячні Вам за зворотній зв'язок!!!
ДЯКУЄМО!!!

Музичний твір, який є всесвітньо відомим. За всю творчу діяльність, тут у Німеччині, під час програми "Український вимір", ми завжди розпочинаємо концерт саме цим твором. Музика душі, для когось - це спогади, молитва, баланс між собою та всесвітом, часом - це ностальгія, сум та надія. До нас неодноразово підходили глядачі після концерту і ділилися своїми емоціями та життєвими історіями. Ave Maria is a celebrated prayer. The French romantic composer Charles Gounod has layered his melody on a slightly changed version of the Prelude No.1 in C Major, by the German composer Johann Sebastian Bach. Музичний твір, який є всесвітньо відомим. За всю творчу діяльність, тут у Німеччині, під час програми "Український вимір", ми завжди розпочинаємо концерт саме цим твором. Музика душі, для когось - це спогади, молитва, баланс між собою та всесвітом, часом - це ностальгія, сум та надія. До нас неодноразово підходили глядачі після концерту і ділилися своїми емоціями та життєвими історіями. TAISIIA HERASYMCHUK AMELIE PAPKE KATERYNA UND OLEG MALYK Відео та звук: О.Малик www.musicadalvivo.org

Про всю біль сучасного світу. Ця пісня стала зовсім іншою для кожного з нас.
"Балада про мальви» — пісня Володимира Івасюка на вірші Богдана Гури.
Партія фортепіано та виконавиця Катерина Малик
Сопілка: Олег Малик
Зведення та мастеринг Mdvivo Studio
Відео: Oleg Malyk
Спочатку В.Івасюк хотів назвати пісню «Балада про матір»: «Мати жде-не діждеться доньку з війни. А донька — ось вона, під вікном розцвіла мальвою. Мати, якій люди вклоняються до ніг за її подвиг, яка ніколи не перестане чекати…».
Низький уклін всім Матерям та Батькам наших Героїв.
"Сентиментальний романс" Валерія Квасневського на тему "Ліричної" композитора Юрія Щуровського
виконують: Jose Villalba та Катерина Малик
Autor des Musikstücks "Sentimentale Romance" - Valerii Kwasnevski ( Yurii Schtschurowskii)
ukrainische Musik - unbedingt tolle Musik
Danke für tolle Musik - Дякуємо за чудову музику авторам.
Як пише автор, про історію створення:
"В 1986р.Я зустрівся в Києві з Юрієм Сергійовичем Щуровським, світла Йому пам'ять. На той час я, ще молодий композитор, показав відомому метру свої п'єси та деякі обробки для віолончелі у супроводі фортепіано для поповнення педагогічного репертуару. Серед них була й "ЛІРИЧНА" Ю.Щуровського. Ця п'єса була в збірнику п'єс для1 класу п/р Ю.Полянського. Там був представлений усього один музичний період. Я дописав середню частину в ритмі вальсу, успадковуючи характерний стиль автора, та змінив репризу, вивівши тему на октаву вище з деякими змінами. Юрій Сергійович схвалив мою обробку та, можливо щоб підтримати молодого композитора, запропонував ії назвати романсом з подвійним авторством через рисочку. Тепер ця п'єса надрукована у збірнику моїх творів для скрипки, флейти та віолончелі у супроводі ф-но"СМИЧКОВІ АКВАРЕЛІ", виданому в 2014році у Львові"

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART