Почуття гордості за український народ
 
 
Вечір 16 червня, в якому можна було споглядати найрізноманітніший спектр емоцій. Від сліз до радості. Katakomben Theater im Girardet Haus зібрав у своїй залі чимало людей.
Ще більше захоплюючих слів можно сказати стосовно артистів, які подарували глядачам незабутні враження. Це колосальна робота. Лише люди цієї професії в повній мірі можуть усвідомити наскільки ця професія цікава, неповторна, жертовна, надихаюча і скільки за цим всім приховується робота. Артист - це той хто віддає себе глядачу, віддає свою емоційну складову, відкриває свою душу.... Віддає.... Але бумерангом- відлунням - є позитивний відгук та оплески глядачів.
Це найбільша радість, коли глядач задоволений. Організатори, режисери, модератори, фотографи, звукорежисери, світлооператори, помічники - робота вартує великої уваги. Все, що ви втілили у вчорашній вечір заслуговує оплесків та похвали.
Хочемо подякувати кожному, хто вчора був на благодійному-концерті.
 
Кожен, хто був в цій залі відчув тепло сердець абсолютно різних і таких незнайомих людей. Але ми були всі, як одна родина.
ПІСЛЯ НАШОГО ВИСТУПУ НАС НАДИХАЛИ ГЛЯДАЧІ, ЯКІ ДОВГО НЕ ХОТІЛИ ВІДПУСКАТИ ЗІ СЦЕНИ І ПРОСИЛИ ЩЕ НА БІС. ЗА ЦЕ ОСОБЛИВА ПОДЯКА.
Довгою була розмова вже після концерту, зокрема німці говорили про те, які наші люди унікальні та талановиті. І це приємно. Ми нація сильних та нескорених. Ми нація працелюбних і волелюбних. Україна житиме поки житиме її народ.
УКРАЇНЦІ ЗА КОРДОНОМ, ГРОМАДИ ТА ДІАСПОРА ЦЕ ПОТУЖНИЙ ТИЛ. МИ ОБ'ЄДНУЄМОСЬ ЗАРАДИ СПІЛЬНОЇ МЕТИ.
 
Bürgermeister - також має талант!
Німеччина країна, де кожен може спробувати себе, абсолютно в різних амплуа.
Про що, цей допис?!
Про крайній концерт на якому було зібрано неймовірну команду творчих креативних українців, які на сцені презентували німецькому глядачу: ЩО Є УКРАЇНА. ЯКА УКРАЇНА, ЯКЕ ВОНА МАЄ СЕРЦЕ І ЯКУ ДУШУ, ЯКИЙ НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД І ЯКІ МИ ВСІ ПРАЦЕЛЮБНІ.
Заступник мера міста з населенням майже в 581 тис. під час концерту всіх приємно здивував.
Де ще Ви могли б побачити, щоб людина, яка займається політикою та внутрішніми справами свого міста - вийде на сцену та так круто буде тримати кермо😉 Rolf Fliß охоче підтримує Україну та всіх хто зараз перебуває в NRW. Він активно долучається до всіх можливих зборів ( в підтримку постраждалих від війни українців) та демонстрацій.
Ідея створення цієї чудової ідеї (щодо концерту в театрі Katakomben Theater im Girardet Haus ) належить ще одній людині Olga Ianushevych - це українка, яка охоче допомагає біженцям тут в Німеччині в абсолютно різноманітних питаннях.
 
Жодна людина під час цієї події не залишилась без уваги. На сцені за режисерським рішенням Татьяна Михайленко було добре підібрано кожний номер. Все, що розказувало про активний потік подій від повномасштабного вторгення Р**** в Україну.
Сльози не міг стримати жодний з присутніх від першого номеру театру з виставою "Одіссея". Це було сильно.
 
Робота за кадром Anastasia Melnyk це неймовірно крутий перфоманс від людини, яка виконувала технічну роботу. Зазвичай ніхто не розуміє, яка відповідальність лежить на таких людях, але ця дівчина зробила усе круто.
Радіємо, що коло знайомств з талановитими українцями стає більшим. Зокрема, сподіваємось, що на наступних концертах ми вже будемо разом ще з одним дуетом скрипальки та віолончеліста - це професійний дует, дует чоловіка та жінки.... Ну, а Ви ж друзі знаєте де любов, там творча сила подвоєна♥️ Taisiia Herasymchuk
 
Стосовно нашої команди разом з Oleg und Kateryna Malyk, Amelie Papke und Torsten Papke 🙏 з кожним разом ми любимо їх більше й більше, бо настільки відповідальних людей я ще не бачила. Наша майстриня Аурика Лу презентувала ряд своїх Листівок-привітань, які зупиняли кожного, хто наближався до глядацької зали.
Велика подяка за відео Julia Valentina Schneider та фото Can Kahraman , обробка Mariia Kahraman -ви зробили надважливу роботу, бо що залетіло в об'єктив - це нереальний спогад та емоції назавжди.
Висновок: не бійтеся в житті нічого. Віра - це рушійна сила. Віра в себе - це можливість долати усі перешкоди. Не бійтеся в житті пробувати всі можливі варіанти самореалізації, все, абсолютно все що робить людина (виключно з хороших і добрих намірах) - приносить користь світу.
Дякуємо всім хто організував цю подію ROLF FLIẞ і ОЛЬГА ЯНУШЕВИЧ, всім режисерам, операторам, помічникам, артистам, глядачам та всім тим, хто долучився до збору.
youtube
youtube

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART