"Українский вимір"

 

 

у Вінниці

Шановні друзі, нещодавно колектив Musica dal vivo Ukraine повернувся  з  гастрольної подорожі.

Вінниця... це місто для нас стало рідним. Там живуть приємні, милі, щирі люди. Доброзичливі та інтелігентні. Ще й досі всіх нас переповнюють емоції від презентації нашого авторської роботи. 

Ми вирішили зробити прем'єру патріотичного мюзиклу "Український вимір" у Вінницькій обласній філармонії ім. Миколи Леонтовича. В нас запитували, "скажіть будь ласка, а чому саме Вінниця?", відповідь була простою. Для всіх не секрет, що молоді колективи надсилають листа, до певної організації із своїми пропозиціями. Щодо нашої пропозиції першим відгукнулися саме там. Нам написала пані Леся Смішко і запропонувала приурочити прем'єру до Дня Соборності України. Ми були приємно вражені, злагодженою роботою колективу Вінницької обласної філармонії.  За вже не короткий час, ми мали нагоду виступати в багатьох містах України із різними програми, але такого високого рівня організації чесно кажучи не зустрічали. Щиро завдячуємо генеральному директору, всьому колективу це також і Леся Смішко,  Олександр БойцунОлена Кримська, світлооператору Тарасу, звукооператору Ігорю, відеооператору Юрію та їх колегам, вибачте може кого не згадаємо особисто. Ви - професіонали своєї справи. Дякуємо Вам за доброзичливість, гостинність та підтримку.

Велику подяку хочемо висловити нашим любим глядачам. Тема нашого мюзиклу не була розважального характеру. Це філософія нашого життя. Це патріотичний дух. Дякуємо всім, що розділили цю мить з нами. Дякуємо за Ваші враження, питання та розмови! Дякуємо за Ваші повідомлення, ми обіцяємо, що не підведемо. Дякуємо за Ваші оплески, "браво", Вашу енергетику, Вашу підтримку! Дякуємо, що після концертів, нам прийшлось почути наступні слова: "Дякуємо вам за жагу до життя!" НЕЙМОВІРНІ ЛЮДИ ВТІЛЮЮТЬ НЕЙМОВІРНІ ПРОЕКТИ!"

І дякуємо за довіру, цитата:

“Вони почали говорити про патріотизм без прапорів і гімнів, без майданного надриву у голосі, але від того лише сильніше стискались губи і щеміло серце у справжнього українця, бо не можна реагувати інакше на біль Франка і тугу Руданського, на просту українську пісню.
У них вийшло. Вони змогли оминути звичні шаблони і заїжджені слова.
Вони - музичний проект Musica dal vivo - Ukraine, що презентував свою програму УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР у Вінницькій обласній філармонії до Дня соборності України.

Ми любимо Вас. І сподіваємось, що це наша не остання зустріч!
Слава Україні! Слава Героям! Воїнам Слава!Слава їх батькам!

Дякуємо за фото Юрію Сікорському

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART