Наш старт та досягнення

Починаючи з 2015 року, проект активно працює та професійно себе позиціонує.

Ми долучаємо до співпраці талановитих особистостей, які прагуть розвиватися, готові ділитися своїми професійними якостями,  проводимо майстер-класи та організовуємо концерти.

Хочемо відмітити, якщо вірити у свій погляд на мистецтво  та донести його до більшості населення, то знайдеться та частина, яка піде з тобою та допоможе.

За два роки ми ознайомили із нашою діяльностю вже чимало людей, з якими співпрацюємо та товаришуємо.

Співпраця з Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав» - часто проводимо там концерти, де нам щиро раді. Це місце, де проект - народився. 

Нас  запрошують до обласних філармоній нашої країни, щоб познайомити із нашим  поглядом на мистецтво, можливість поєднувати, синтезувати класику із сучасністю.

Ми охоче долучилися до музичної програми "Фольк music", де презентуємо свої авторські аранжування на українські народні пісні, щиро завдячуємо Оксані Пекун, яка надала нам такий шанс.

Мали можливість виступити на телеканалі  «Телевсесвіт» в рубриці «Жива музика»

Офіційно наш проект став партнером в Україні  міжнародного  пісенного конкурсу  в Румунії «Volare»

Дякуємо,що прийняли нас, пані Валентина Бочковська та Людмила Марченко, співпраця з вами, а саме з музеєм книги і друкарств України - є творчою, плідною та приємною.  

Олег Малик, мав можливість познайомитися із сучасною музикою прекрасного українського композитора Володимира Губи і виступити в Будинку Актора презентувавши його твори.

Завжди приємно торкнутися до творчості українського композитора, Миколи Куценко, який став нашим другом. 

Співпрацюємо  із видатними поетами України - Ніною Шаварською, Миколою Томенком та Олександром Демиденком

Хочемо відмітити, що створили  творчу майстерню «MdVivo studio» і вже незабаром випустимо перший диск із авторськими творами.

 

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART