Привітно та тепло нас зустрів Львів: місто ароматної  кави, смачного сирнику, вражаючої архітектури, вуличної музики та патріотичного духу українського народу.
 
      Як ми опинилися у Львові???
 
 
     Львів - це давня мрія, але завжди бракувало часу сюди потрапити. Але на запрошення пана Ярослава Борути, нам випала нагода представити дві пісні на Всеукраїнській народній пісенній премії “Галицький шлягер 2017”. І ось ми тут... Два дні пролетіли, дуже швидко. Але в пам’яті залишиться чудовий спогад від знайомства та спілкування із прекрасними львів’янами та усім відомими артистами української сцени.
 
        На концерті Олег Малик, вирішив представити дві пісні, одну із них, він присвятив  усім мамам, зокрема хрещеній мамі , яка була присутня у залі - “Дорога до мами” (“Знову їду в село”) слова Олександра Демиденка; музика Миколи Куценка. 
          Друга пісня філософського характеру, присвячена вічній темі кохання - “Коли зупиниться в осі Земля” слова Олега Малика, музика Катерини Малик, ця пісня поєднала оперне виконання та оркестровий супровід в неокласичному стильовому направленні.  Твори були різними, другий твір не був подібним по формі до традиційної “пісні” із куплетної структури із приспівом, це була пісня, яка за допомогою двох строф, показала усі сторони кохання.  Автори мали на меті засобами музики та слова донести до глядача, що є “кохання”, це не просто емоція, це набагато глибше почуття, яке здатне бороти усі негаразди, кохання існує поза часом і правил - воно вічне, воно живе, вольове, рішуче, палке та вразливе. Бережіть один одного та бережіть свої почуття. І дякуємо, шановні глядачі, що ви відгукнулися на цю пісню.
         Звичайно, під час концерту ми мали можливість поспілкуватися із артистами, які вже є давно нашими друзями, а також мали можливість познайомитися із видатними митцями. Нікого в залі не залишила байдужим “Молитва” із вуст улюбленця українського народу, який заворожує серця своїм палким словом про Україну, про свій український народ, про патріотизм - Вадим Крищенко. Також на сцені відомі артисти дарували своє тепло та радість, свої шалені емоції та силу, натхнення та щирість своїх почуттів: народні артисти України - Степан Гіга, Лілія Сандулеса, Алла Попова, Анатолій Матвійчук,  Ярослав Борута, квартет «Гетьман», поет–пісняр Вадим Крищенко, заслужені артисти України – Дмитро Андрієць  Андрій Князь, Ярослава Руденко, Квітослава Гіга, Ірина Стиць, популярні і молоді виконавці – Олег Малик, Олександр Павлік, Вячеслав Дворський,  Анжеліка Векерик, Володимир Боднарчук, Анастель, Оксана Овсійчук, Христина Яцук,  Діана Мазур, Андрій Кривонос,  гурт «Червоні маки».
 
Дякуємо, всім хто був з нами! Зустрінемось на гала-концерті!!!

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART