Міжнародна співпраця із Киргизстаном

Програма про найцікавіші музичні новини України і світу - "Музичний дайджест" на UA:Радіо Культура  пісня "Щастя поруч", яку ми нещодавно презентували із Myktybek Nurlanbekov
Вікторія Наумчук - Дякуємо за приємну новину та увагу до нашої творчості

Прем'єра пісня "Щастя поруч" у програмі "Культура.Live" на UA:радіо Культура 

Велика подяка Діані Чорноус та Сергію Труфанову за ефір

(13:50)

Українська пісня на киргизькому радіо МАРАЛ FM (виконання пісні a capella)

Автори  пісні та аранжування Олег та Катерина Малики

     Нам надзвичайно приємно, що Україну визнають у світі, пишаємося тим, що нашу - українську мову хочуть вивчати у найвіддаленіших куточках світу.  Поштовхом до міжнародної співпраці став популярний конкурс у Румунії -  Volare, де Олег Малик є почесним членом журі від України. Там, серед учасників особливо для себе він відзначив цікаву особистість, талановитого співака із Киргистану - Миктибека.

Киргизстан - маленька, унікальна держава, яка знаходиться в Центральній Азії. Країна, яка пишається своїми культурними досягненнями та активно пропагує своє мистецтво у різних галузях. 

Історія території Киргизстану налічує понад 2000 років, охоплюючи найрізноманітніші культури та імперії. 

Myktybek Nurlanbekov - молодий співак Киргизької естради. Студент професора Рафаіла Тагайбековича Сарликова - Киргизької національної консерваторії. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів. За свою сольну співочу кар’єру має один диск (11 пісень), які активні у ротації в його країні. Працює над 2-гим диском в якому буде одна українська пісня “Щастя поруч”. Миктибек в майбутньому хоче створити також переклад пісні для популяризації пісні в Киргизстані.

Пісня “Щастя поруч” - це перша наша міжнародна співпраця. Миктибек по-особливому ставиться до України. Він нещодавно приїжджав та представляв пісню у Харкові і поділився своїми враженнями, що в нас дуже добрі люди, відкриті та щирі. Він дуже полюбив Україну і хоче ще раз сюди повернутись. В пісні поєднані східні мотиви, підібрані інструменти,  зможуть налаштувати Вас на енергію, силу та настрій киргизького народу у поєднанні із нашою милозвучною мовою. 

Нам очень приятно, что Украину признают в мире, гордимся тем, что наш - украинский язык хотят изучать в самых отдаленных уголках мира. Толчком к международному сотрудничеству стал популярный конкурс в Румынии - “Volare”, где Олег Малык является почетным членом жюри от Украины. Там, среди участников особенно для себя он отметил интересную личность, талантливого певца с Кыргызстана - Мыктыбека.

Кыргызстан - маленькое, уникальное государство, находится в Центральной Азии. Страна, которая гордится своими культурными достижениями и активно пропагандирует свое искусство в различных сферах. История территории Кыргызстана насчитывает более 2000 лет, охватывая самые разные культуры и империи.

Myktybek Nurlanbekov - молодой певец Кыргызской эстрады. Студент профессора Рафаила Тагайбековича Сарлыкова - Кыргызской национальной консерватории. Лауреат многих международных конкурсов. За свою сольную певческую карьеру записал один диск (11 песен), которые активны в ротации в его стране. Работает над 2-м диском в котором будет одна украинская песня "Щастя поруч". Мыктыбек в будущем хочет создать также перевод песни для популяризации песни в Кыргызстане. Песня "Щастя поруч" - это первое наше международное сотрудничество. Мыктыбек по-особенному относится к Украине. Он недавно приезжал и представлял песню в Харькове и поделился своими впечатлениями, что у нас очень хорошие люди, открытые и искренние.

Он очень полюбил Украину и хочет еще раз сюда вернуться. В песне соединены восточные мотивы, подобраные инструменты, смогут настроить Вас на энергию и силу киргизского народа в сочетании с нашим украинским языком. О любви, страсти и искренних чувствах в песне “Щастя поруч”.

Творчість Миктибека Нурланбекова у Киргизстані

Наші партнери

НІЕЗ "ПЕРЕЯСЛАВ"

Музей книги і  друкарства України

"Volare"

NONNA.ART